Контакти:

м. Черкаси
вул. Пушкіна 67
пн-пт : 11:00-22:00
сб-нд: 11:00-22:00

+38(0472)33-11-22
+38(073)504-07-04
+38(097)504-07-04

info@raj.ck.ua Skype raj.ck.ua

Про нас

Індійська кухня

Одна з найстаріших, найсмачніших, найрізноманітніших у світі. Вміле використання спецій та приправ перетворює індійську кухню в справжнє мистецтво.
Недарма гурмани всього світу поставили індійську кухню на третє місце в світі за популярністю, оригінальністію та вишуканістю. Індуси добре розуміються на їжі. Кожна трапеза для них - насолода смаком, ароматами і красою страви.

Спеції та приправи в індійській кухні це не просто спосіб прикрасити страву, це ціла філософія, магія і основа харчування.

У часи середньовіччя Індійські спеції відігравали такеж значення як золото і нафта сьогодні. Нашії пращури ходили за ними в походи по шовковому шляху, а сьогодні справжня індійська кухня чекає на Вас в м. Черкаси.

Запитайте себе. Які смаки Вам подобаються? Від чого Ви отримуєте Гастрономічний екстаз?

Всі ці смаки ви знайдете в індійській кухні, адже в ній магічно поєднується кисле, солодке, гірке та гостре.

Крім того індійська кухня ще й здорова.та корисна та має безліч веганських страв.

Головна відмінність кухні – це збалансована кількість спецій та свіжі продукти харчування, приготовані безпосередньо в момент замовлення. Оригінальне поєднання смакових якостей м'яса, рису та овочів, розкривається в повній мірі із застосуванням спецій.

Окремо слід відзначити індійські солодощі. Кожен має спробувати цю смакоту, особливо з традиційним індійським напоєм масалою (кава відпочиває).

Відчуй магію індійських страв в ресторані РАДЖ в Черкасах

Наша мета

Щоб кожен черкащанин насолодився вишуканими індійськими стравами, та став ближчим до Індії.

Наша історія

Двоє черкащан потрапили до Індії, і були вражені смаками індійської кухні. Вони вважали що їхні смакові рецептори вже ніщо не здивує, адже сьогодні в магазинах та ресторанах доступні безліч екзотичних плодів та блюд. Але були здивовані, чому таких смачних страв як в Індії не продають в їхньому рідному місті.І вони до цього в свої 30 років не відчували такого гастрономічного екстазу.

Тоді і виникла ідея відкрити ресторан індійської кухні в Черкасах. Для того щоб кожен черкащани в своєму житті мав змогу відчути всю неперевершену палітру смаків індійської кухні в своєму місті.

#яРАДЖу

ДОСТАВКА

в будь-яку точку міста Черкаси

пн-пт з 9:00 до 20:00,

сб,нд з 13:00 до 20:00.

Дозвольте Вас здивувати, замовте та спробуйте вже сьогодні. Магія індійської кухні вразить будь-якого гурмана.

Ейфорію, та екстаз Ваших смакових рецепторів гарантуємо